0212 438 35 44   0535 062 76 93
  0535 062 76 93

Sünnet Kıyafetleri Satışı Yapan Firmamız 2001 yılında İstanbul'da Tekstilkent ticaret merkezinde Kurulup kısa süre içerisinde üretim alanında öncü firmalar arasında yerini almış ve hızla e ticaret ve pazarlama alanında sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir.

Gerek e ticaret alanında gerek mağazalarımızda arz talebi en iyi şekilde değerlendirebilen, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyebilen, tasarım ve uygulama alanında başarılı sonuçlar alabilen müşterilerine Kaliteli, şık ve sağlıklı ürünleri sunabilen bir şirketiz.

Emir Sünnet Kıyafetleri siz değerli müşterilerimize ürün Olarak; Sünnet Kıyafetleri l Sünnet Şekerleri l Sünnet Süsleri l Sünnet Davetiyeleri l Sünnet kıyafeti Aksesuarları l Düğün Kına Malzemeleri'ni En yeni ve Geniş Ürün yelpzesi ile sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sünnet alışverişi sekteründe Dünyanın Her Yerine Hitap Etmekteyiz.

Misyonumuz: Kumaş seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz: Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle, farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlük sağlamak ve sünnet kıyafetleri pazarında vazgeçilmeyen bir Şirket olmak.

Emir Sünnet Kıyafetleri

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.