0212 438 35 44   0535 062 76 93
  0535 062 76 93
Kategoriler
Ürün Filtreleme
Davetiye Baskı Ücreti
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 11 Ürün

Sünnet Düğün Davetiyeleri

Özel günlerde en önemli olay kişilerin sevdikleri ile beraber olmasıdır. Yalnız bir kutlama düşünülemeyeceği için sevdikleri kişilerle bu özel anları paylaşmak önemlidir. Aynı şekilde düğün, nişan, doğum günü partilerin yanında sünnet düğünlerinde de sevilen kişilerle bir arada olmak önemli olduğu gibi o kişileri davet etme şekli de önem arz etmektedir. Bu sebeple en güzel davetiyeyi seçmek gerekir. Bunun için ise pek çok seçenek arasından karar vermek gerekir.

 

Sünnet Düğün Davetiye Çeşitleri

Gerek şık bir görüntü gerekse organizasyonun ağırlığı düşünüldüğünde sünnet düğün davetiyeleri arasında en göze çarpan davetiyeler sedef işlemeli olanlardır Bu davetiyeler sünnet çocuğunun kıyafetleri kadar şık olduğu için düğüne bir ön hazırlık gibi düşünülebilir. Sedef baskının saman kâğıtla birleşimi vintage bir hava esintisine sebep olacaktır. Yine bu modeller arasından sünnet denilince akla ilk gelen nazar boncuğu desenleri beyaz kâğıt ile birleşince oldukça iç açıcı ve ferah bir görüntü sağlamaktadır. Aile fertleri bazen bu özel günde çocuğun tek ya da anne baba ile birlikte olan fotoğraflarının da davetiye üzerinde bulunmasını tercih edebilir. Bu şekilde yakın dostlar için saklanabilecek bir anı haline gelmesi de sağlanır.

 

Modern Sünnet Davetiyeleri

Klasik severlerin seçeneklerinin fazla olmasının yanında sünnet düğün davetiyeleri de artık teknolojiden faydalanmakta ve modern bir görüntü yakalamaktadır. Özelikle çek oynat tarzı olan davetiyeler çocukların ve davetlilerin hoşuna gitmektedir. Çocuğun özel bir günü olduğu düşünüldüğünde bu tarz eğlenceli modeller tercih edilmesi en doğru seçenekler arasındadır. Davetiyelerin kalın kuşe kâğıda basılması kolay yıpranmasını önler. Renklerin canlılığı sayesinde okunmasında problem oluşturmaz. Kullanılan tüm malzemelerin kalitesi fiyat konusunda belirleyici olduğu gibi her cebe uygun modeli bulmak zor değildir. Sünnet düğün davetiyeleri arasında açıldığında ortaya çıkan hareketli şekiller çocukların sevdikleri karakterler ile bütünleşince hem hoş bir davet şekli hem de değişik bir görüntü ile davetlilerin beğenisi çeker ve uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Tüm bu ürünlere ve yüzlerce çeşide sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Kalite konusunda taviz vermeyen ürünlerimiz uzun süreli kullanımlar için oldukça uygundur. Sağlığa zararlı hiçbir boya ve malzeme kullanılmamış olması da en önemli özellikleri arasındadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.