Kategoriler
MARKALAR
Renk
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 119 Ürün
kına,Paket kına ,Toz kına,sünnet kınası,
Kına,200 gr
10.00 TL
lavanta,Lavanta tozu,Kokulu lavanta,şeker lavantası,nikah şekeri lavantası
Lavanta 500 gr
15.00 TL
Kına Kesesi,Tüllü Kese,
Kese,Pullu Tül
75.00 TL
Kına Kesesi,Tüllü Kese,
Kese,Pullu Tül
75.00 TL
Kına Kesesi,Tüllü Kese,
Kese,Pullu Tül
75.00 TL
Kına Kesesi,Tüllü Kese,
Kese,Pullu Tül
75.00 TL
Kına Kesesi,Tüllü Kese,
Kese,Pullu Tül
75.00 TL

Sünnet Süsleri

Düğün, nişan gibi davetlerde amaç özel günü kutlarken aynı zamanda eğlenmek olmaktadır. Aynı şekilde sünnet düğünleri de eğlencenin olması gereken organizasyonlar arasında yer almaktadır. Bu tarz eğlencelerde artık olmazsa olmaz şeyler aksesuarlardır. Gerek ortamın süslenmesi gerekse eğlenceye olan katkılarından dolayı sayısız sünnet süsleri üretilmektedir.

Süsleme Malzemeleri

İster mekanı kişiler kendisi süslesin ister bir organizasyon firması ile anlaşsın yapılacak şeyler aslında bellidir. Sünnet süsleri arasında en önemli parça nazar boncuklu aksesuarlardır. Maşallah yazılı duvar süsleri, nazar boncuk desenli balonlar sünnet organizasyonu için mutlaka tercih edilmelidir. Diğer davetlerin dışında bu arada ana tema nazar boncuğu olabilir. Bu sebeple nazar boncuklu duvar yazıları, balonlar, köpük süsler en gözde ürünler arasındadır. Aynı şekilde çocuğun isminin baş harflerini taşıyan uçan balonlar en göze çarpan ve şık ürünler arasındadır. Ortam süslemesinden birisi de davet masasının örtüleri. Bu örtülen kumaş kalitesi hoş bir hava estirdiği gibi aynı zamanda farklı renk tonları her modele uyum sağlamaktadır.

Eğlence Zamanı Sünnet Süsleri

Eğlencelerin başrol süsleme Gereçleri Kına merasimleri bu tarz düğünlerin en sevilen anlarıdır. Bu sebeple hoş kına tepsileri ve dağıtmak için minik paket kınalar mutlaka bir köşede beklemelidir. Kına merasimi için el mumları da olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Aynı zamanda eğlencenin doruk noktasında kullanılmak üzere ayrılmış tefler davetlilerin en sevdikleri parçalar arasında yer almaktadır. Tüm eğlencenin sonunda yapılan takı töreni için uzun kuyruklardan kurtulmak için takı sandıkları büyük yardımcı olmaktadır. Kaliteli kumaştan kaplama şık sandıklar sünnet süsleri içinde en şık parçalardan biridir.

Sünnet Hediyelikleri

Taşıması kolay hafif olması kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Ayrıca bu merasim için sünnet çocuklu takı iğnelik kadeh şıklığı ile misafirlerin gözünü alacaktır. Dileyenlerin bu düğünlerde sünnet kesesi tercih edebileceği ya da sünnet yastığı kullanmak isteyeceği göz önünde bulundurulup çeşit çeşit ürünler üretilmiştir. Son olarak sünnet konulu konuşma balon kartları fotoğraflarda esprili bir anı bırakmak için kullanılan ürünlerden biridir. Tüm bu ürünleri ve daha onlarca farklı ürüne sitemizden sahip olabilirsiniz. Kalite konusunda asla taviz vermeyen firmamız özel günlerin en aranan ürünlerini sizin hizmetinize sunmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?