Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 28 Ürün

Sünnet Şekerleri

Sünnet düğünleri anne babaların önem verdiği çocukları için güzel anıların biriktirildiği anlardan bir tanesidir. Bu özel günde büyük küçük yapılan her kutlama da kına merasimi sonrası misafirler için ufak hediyelikler dağıtılabilir. Bu hediyelikler arasında artık sünnet şekerleri hem güzel bir hatıra hem de şık bir hediye olmaktadır. Birçok seçeneğin olması ise artık hemen hemen her organizasyonda tercih edildiğinin göstergesidir.

 

Sünnet Şekeri Seçerken Kalıcılık Önemli

Genelde bu şekerlerin amacı o an misafirlere tadına bakacakları bir ikramlık olmaktan çok ötedir. Bu şekerlerin o günün ufak bir hatırası olarak kalıcı olması önemlidir. Bu sebeple genelde magnet ve anlamı büyük her daim el altında olabilecek şık aksesuarlardan tercih edilmesi doğrudur. Kullanılan malzemelerin kalitesinin yüksek olması ise uzun süre bozulmayı engeller ve misafirlerinizin hoş hatıranızı sakladıkları süreyi uzatır.

 

Sünnet Şekeri Çeşitleri

Tüm davet ve organizasyonlarda karşılaşılan bu ürünler çeşit olarak da neredeyse sınırsız sayıda ürünle karşınıza çıkar. Bu sebeple bu ürünleri tercih ederken genellikle organizasyonun konseptine uygun karar vermek gerekir. Genelde çocuğun özdeşleştiği bir karakterin üzerinde bulunması yada sünnet düğünlerinin vazgeçilmez sembolü nazar boncuğun olması tercihler arasındadır. Birde sünnet şekerleri denildiğinde akla gelen lokum ikramı artık minik lokumluklar ile hoş bir anı haline de gelmiştir. O gün asıl konseptin sünnet çocuğu olduğu düşünülürse sünnet çocuğu magneti de unutulmaz anı hediyeleri arasında yer alabilir.

 

En Çok Tercih Edilen Şekerler

Herkesin zevkinin ve tarzının farklı olması seçenekleri oldukça fazlalaştırdığı gibi birde aynı mantığı yürütenlerin tercihleri göz önünde bulundurulmalıdır. Genellikle sünnet olayının dinşi bir vecibe olduğu düşüldüğünde sünnet şekerleri içinde en sık görülen hediye minik Kuran-I Kerim’ lerdir. Üzerine isim yazılı olan bu hediyelikler kalıcılığı sonsuz olan ürünlerin başındadır. Aynı şekilde hoş kokulara sahip lavanta keseleri kalıcı olmasının yanında güzel kokular bırakması misafirler üzerinde hoş etkiler bırakmaktadır. Kuran- Kerim’ler gibi dini desenli şekerler de fiyat olarak uygun olduğu gibi şıklık olarak da göz doldurmaktadır. Tüm bu ürünlere sitemiz üzerinden sahip olabilir sizde bu özel günde güzel hatıralar bırakabilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?