Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 47 Ürün

Sünnet Kıyafetleri Pendik İlçesi

Sünnet kıyafetleri Pendik ürünlerimizin satıldığı bölgeler arasındadır. Pendik halkının daha önce keşfetmediği sünnet kıyafeti modellerimizi siz Pendik yerlisine sunuyoruz. Çocuğunuzu bu mutlu gününde daha kaliteli ve güzel modeller ile sevindirin.

 

Pendik Sünnet Kıyafetleri

Sünnet kıyafetlerimizi Pendik ilçesine de gönderiyoruz. Pendik'de mağazamız bulunmuyor fakat Esenler Tekstil Kent mağazamıza gelerek alışveriş yapabilirsiniz. Eğer mağazamıza kadar gelemiyorsanız İnternet üzerinden sanki mağazamızda imiş gibi alışveriş yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ölçülerini bize verdikten sonra  üstüne bire bir oturacak takımı yolluyoruz.Olmadığı taktirde de değişimini bizzat yapıyoruz.

Pendik Sünnet Kıyafeti Satan Mağazalar

Sünnet kıyafetleri Pendik civarından almak isteyenler Pendik'de sünnet kıyafeti mağazası aramaktadırlar. Şunu bilmenizi isterim ki önemli olan yer değil kıyafetin kendisidir. Çünkü yaptığınız organizasyonda ve fotoğraf anılarınızda kıyafeti hangi mağazadan temin ettiğiniz değil kıyafetin çocuğunuzun üzerinde nasıl şık durduğu hafızalarda yer edinecektir. Hem kaliteli hem de uygun fiyata gönderdiğimiz ürünlerimizi çok beğeneceğinizden eminiz.

Sünnet Kıyafetlerinin Değişimi yapılıyor mu?

Bize çocuğunuzun sizden istediğimiz ölçülerini verdiğiniz taktirde % 95 oranında çocuğunuza gönderdiğimiz kıyafetler uyacaktır. Eğer gönderdiğimiz elbisenin herhangi bir parçası üzerine olmaz ise hızlı bir şekilde değişimini yapmaktayız. Bu şartları sizlere sağlayarak daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor ve memnuniyetle alışveriş yapmanızı ümit ediyoruz.

Değişim için gönderilen ürün bizim tarafımızdan hatalı gönderildi ise kargo ücreti bize aittir.Sizin tarafınızdan yanlış sipariş edildi ise de kargo ücreti size aittir. Örneğin;krem-lacivert bir kıyafet istediğiniz halde bizler size gümüş  bir ürün gönderdiğimiz taktirde değişimlerde kargo ücretini biz öderiz. Fakat siz ölçü almadan tahmini sipariş verdiğiniz taktirde ve elbise çocuğunuza olmadığında değişim kargo ücretini siz ödersiniz.

Kıyafet modelleriniz Nelerdir? Her Yaşa Uygun Kıyafet Bulunur Mu?

Sünnet kıyafetleri Pendik çevresine veya Türkiye'nin herhangi bir bölgesine gönderdiğimiz ürünlerimizin 5 ay-14 yaş arası kıyafetlerimiz mevcuttur. Eğer çocuğunuz çok kilolu ise kemerli veya düğmeli elbiseler yerine önü açık takımları giymesi tavsiye edilir. Fakat fiziği uygun ise dilediği kıyafeti seçebilir.

Kıyafet çeşitlerimiz ise şehzade,kaftan,padişah ve pelerin grubu olarak 4'e ayrılıyor. Şehzade,kaftan,padişah modellerimiz birbirinin aynısı olmakla birlikte pelerin grubu ötekilerinden biraz farklıdır. Şehzade grubuna kılıç hediye ediyoruz, pelerin grubuna ise asa hediye ediyoruz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?