Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 47 Ürün

Sünnet Kıyafetleri

Anne babaların en özel günlerinden birisi de erkek çocuklarının sünnet düğünleridir. Bu özel günde tüm organizasyonun en iyi şekilde eksiksiz olmasına özen gösterilir. Durum böyle iken mekanın süslemesi ve düzeni yanında giyilen kıyafetlerinde önemi vardır. Tabi o günün en önemli kişisi çocukların kıyafetlerini seçmek ise daha önemlidir. Bu konuda pekçok alternatif olduğu unutulmamalı ve çocuklarında istekleri göz önünde bulundurularak sünnet kıyafetleri ona göre seçim yapılmalıdır.

 

Şehzade Padişah Sünnet Takımları

Son yıllarda hem çocuklar hemde ebeveynlerin en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Pelerinli modelleri klasik tarzdan vazgeçmeyen ama modern bir görüntüye sahip olmak isteyenleri vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almaktadır. Kumaş kalitesi sayesinde sıcak havada bile ter yapmayan özelliği her mevsim tercih edilebilir hale getirmektedir. Pelerinde kullanılan özel kumaş ağır olmadığı gibi çocuğun hareketlerini kısıtlamaz. Kaftanlı takımlar ise daha modern bir görüntü sağlamaktadır. Pelerin yerine kullanılan kaftan işlemeleri ile göz doldurmaktadır. Çocuk için özel aksesuarlar ile padişah havasını tam yansıtması sağlanmaktadır. Bu sebeple en çok tercih edilen sünnet kıyafetleri kategorisinde yerini almıştır. Yine aynı şekilde terletmeyen ve rahatsız etmeyen işlemeleri gün içinde çocuğun rahat etmesini sağlar.

 

Sünnet Kıyafetinde Renk Seçimi

Eski sünnet düğünleri düşünüldüğünde çocukların üzerinde tek tip kıyafetler görmek normaldi. Mavi beyaz takımlar sık kullanılırdı. Ama artık modanın teknoloji ile buluşması sayesinde ebevenylere seçim özgürlüğü gelmiştir. Her ortama yada zevke uygun rengi bulmak mümkündür. Özellikle pastel tonların altın yaldızlı işlemeler ile buluşması zengin bir kumaş dokusu sunmaktadır. Taşlı modeller ile gösterişli bir görüntü sağlanırken koyu tonlar ile de hoş bir hava estirilebilir. Aynı zamanda kemerli modeller çok rahat olup en sevilen modellerden olduğu düşünülürse renk seçeneklerinin fazla olması normak karşılanmalıdır. Dileyen yeşilin hoş tonlarına dileyen mavinin ve turkuazın gösterişine sahip olabilmektedir. Tüm bu ürünler ve aynı zamanda sadece sünnet kıyafetleri değil pijama takımlarına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu özel günde arzu edilen herşeye sahip olmak bir tık kadar yakınınızda. Tüm kıyafet seçeneklerini çocukların zevkine uygun hale getirmek önemlidir.Sünnet kıyafetleri 2019 en uygun fiyatlarla emir sünnet'te.
E-Bülten