Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 28 Ürün

Sünnet Aksesuarları

Sünnet düğünlerinde en önemli parçalardan biri sünnet kıyafetleridir. Bu kıyafetlerin en önemli tamamlayıcıları da olarak düşünülmektedir. Bu aksesuarlar kıyafetlerin en önemli parçaları olduğu için seçim yaparken dikkat etmek gerekir. sünnet kıyafeti aksesuarları Hem aksesuar  fazlalığı olmaması için hem de kıyafetin yapısı bozulmaması için uygun olan ürünleri seçmek gerekir.

 

Sünnet Aksesuar Çeşitleri

Bu ürünler kıyafet ve konsept için olması gereken ürünlerdir. Bir sünnet kıyafeti şapkası olmadan düşünülemez. Bu sebeple kıyafet modeline göre şapka seçimi yapmak önemlidir. Yine aynı şekilde kıyafet yapısına uygun sünnet kıyafeti aksesuarları kategorisinde yer alan kılıç ve hançer seçimi ile konsepti tamamlamak gerekir. Bu ürünlerin plastik olması olası bir kazayı önlerken sağlam yapısı sayesinde kırılmadan uzun süre dayanmaktadır. Ayakkabı çeşitleri renk olarak açık tonlarda görülmektedir. Bu tonlarda dileyen çarık modelleri uygun olduğu takdirde de rugan ayakkabıları tercih etmek mümkündür. Genelde padişah konseptine uygun çarıklar en çok satılan ürünlerin başında yer almaktadır. Klasik kıyafetler içinde çocuk için kılıç yerine tüylü asalar en önemli ürünlerdendir.

 

Sünnet Aksesuarlarında Kalite Önemli

Ürünleri özel kumaştan yapılması uzun süreli kullanımlarda terletmeyen özelliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde dokularında yumuşaklık sayesinde özellikle şapkadan rahatsız olan çocuklar için daha kullanışlı hale gelmesini sağlamıştır. Sünnet düğünleri için gerekli sünnet kıyafeti aksesuarları arasında önemli bir detayda sünnet külotlarıdır. Çocuğun sağlığı ve rahatlığı için mutlaka el altında bulundurulması gereken parçalardan birisidir. Her bedene uygun ürünü bulmak kolaydır. Önemli olan çocuğun yaşına göre bir külot tercihi yapmaktır. Böylece hareket ederken kolaylık sağlar ve bedene uyumu ile çocuğu rahatsız etmez. Bu kategori içerinde yine kıyafetlerden sünnet gömleği ve sünnet yelekli takım çeşitlerini de görebilirsiniz. Satın alınan takıma ek olarak bulundurulduğu takdirde olası bir durumda kıyafet değişikliği yapmak gerektiğinde alternatif olarak değerlendirilebilir. Tüm bu ürünlere ve daha pek çok çeşide sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Kalite konusunda sıkıntı yaşanmayacak ve bu kaliteyi yansıtacak ürünler için doğru adrestesiniz. Bu önemli günde çocuğun zevki ve ebeveynlerin düşüncelerini yansıtan tüm ürünler hizmetinize sunulmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?